samicek333

Dá se nějak změřit objem plamenu ohně?

Myslím, jako se třeba měří objem krychle atd…

Nejlepší odpověď
www

Neznám na to žádný vzorec. Plamen je většinou nestálý a nemá jeden tvar.
Dá se to proto jen odhadnout, nebo jen jeden moment vyfotit jak bylo již řečeno a spočítat.

Další odpovědi
Drap

Jedině udělat 3D snímek a spočítat.

Rocker

Asi dost těžko,plamen je stále v pohybu.Hlavně použij nehořlavý metr:-)

Michal Kole

jedině snad za pomoci integrálů spočítat, ale musíte znát průběh matematických funkcí a a jejich průběhy sečíst.