bolak

Dá se nějak zjistit velikost stránky?

Nemyslím celý web, ale aktuální stránka, kolik zabírá kilobajt.

Doplňuji:
Samozřejmě bez toho abych ji musel ukládat na disk.

Odpovědi
Michal Kole

Záleží na prohlížeči

Dáš Soubor > Vlastnosti HTML dokumentu

Skeptik

Jeden znak zabírá 1 nebo 2 (případně 4) bajty. Záleží na kodovacím systému. Spočítej kolik je ve zdrojovém kodu znaků a jaké používá kódování.

bolak

Měl jsem na mysli nějaký echt sofistikovaný řešení. Nějakej web s pagemetrem, kde zadám do kolonky URL a ono mi to vypíše kolik ta stránka zabírá. To by na skladě nebylo?