Rocker

Dá se nějak zjistit v mobilu jeho typ?

Dostal jsem telefon LG,potřeboval bych zjistit ,co je to za typ.Jde to nějak zjistit přímo v telefonu?

Nejlepší odpověď
anonym

Svůj LG jsem probrala centimetr po centimetru a zjistila jsem, že jediné, kde zjistíš jeho typ, je záruční list, nikoliv přístroj sám.

Další odpovědi
hanulka11

zkus ho otevřít a pod baterkou mívají označení…nevím ale jak LG

DDarent

Záleží na systému, protože Android to má dobře vyznačený…
Buď sem dej jeho obrázek, nebo se koukni na stránky LG sám…
Nebo zkus heureka.cz

marta52

u staré Nokie 5070 když otevřu kryt baterie, tak ho tam mám napsaný teď u novější je typ pod baterií, ale docela malými písmeny, jé pardon, nevšimla jsem se, že se jedná o LG