bolak

Dá se nějak zjistit, prorovnáním genů dvou různých lidí, který z nich je evolučně vyspělejší?

Odpovědi
jendahun

Nevím jestli porovnáním dvou genů,ale myslím tento týden v blesku byl zajímavý článek o zubech a zubařích.Psal tam Šmucler o osmičkách,zubech moudrosti.Komu prý se vůbec nevyklube,nebo ho nemá – je evolučně vyspělejší.Zařídila to tak příroda.

bolak

jendahun: blesk? nenašel bys mi i odkaz na zmíněný článek z tohoto odborného lékařského časopisu?

dík