bolak

Dá se nějak zjistit, kolik webů s koncovkou CZ existuje v český republice?

Nejlepší odpověď
www

Registrovaných domén CZ: 1 044 976
Zabezpečeno technologií DNSSEC:
394 757

Zdroj: www.nic.cz/

Další odpovědi
zjentek

Uf ..ale začít se dá u počtu reg.českých domén ,)
Doplňuji:
..kde nenajdeš weby, které někde v podadresářích vlastní doménu nemají

bolak

www: a dá se nějak zjistit, kolik jich denně přibejvá a kolik jich denně …odbejvá?

www

To jsem ještě nezkoušel. Mrkni, snad jsou tam nějaký statistiky. Taky tam můžeš ale chodit denně a sledovat vývoj toho čísla 😉