MikyDC

Da se nejak zachranit spalena tuje od koure z vyfuku?

Bagr svym kourem z vyfuku opalil tuji a ta v onom mi ste zezloutla a opadala. Da se to nejak zachranit? Zastrizenim nebo tak neco? Jde mi jen o zamaskovani aby to nevypadalo tak vykousle.
Doplňuji:
Dira je cca 15×15cm, dekuji za radu, zkusim

Nejlepší odpověď
nonnel

Měl jsem něco podobného. Popálené místo jsem nůžkami odstranil a zhruba po třech letech se spálená oblast zaceluje. Jde o to, jak velké je to místo. Možná by stačilo neuříznout větvičku až u kmene, ale jen to, co je hnědé.