láďa1

Dá se nějak zablokovat Skype aby byl jen pro uživatele?

Mám Skype na své jméno a nechci aby přes skype někdo volal jak ho zablokovat,třeba synovec se přihlašuje svým jménem ale vlastně volá přes mojí adresu…?
Doplňuji:
Moji adresu myslím IP adresu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když se přihlašuje pod svůj loginem tak nemůže volat přes vaší adresu.

Možná to jen blbě chápu, jak to píšete „neodborně“.

Co myslíte adresou ?
Doplňuji:
IP je něco zcela jiného.

Když používá vaši přípojku k internetu tak logicky použije vaší IP adresu vašeho routeru/WiFi AP/ADSL modemu

V domácí síti má taky každý PC vlastní IP v rozsahu 192.168… …

A by tyta síť šla spojit s internetem je poutřeba NAT v ADSL modemu, routeru poskytovatele internetové připojení (ISP/providera), WiFi AP