bolak

Dá se nějak využít žluklé máslo?

Čistil jsem ledničku a jedno jsem našel, tam někde uplně vzadu dole :). Dá se nějak zpracovat nebo je to rovnou na výhoz?

Člověk jde nerad do dřepu a pak je to jak o Vánocích.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Vynikající např. na boty nebo vrzající panty.

Další odpovědi
hanulka11

já bych se s ním rozloučila

elektrikář

Na jídlo bych to neriskoval. Ale namažte s tím chleba do pasti na myši . Hoďte to do kamen nebo popelnice.

jmhad

jak píše elektrikář a ještě lepší je rozpustit je,nasypat do něho otrávené zrní,nalít na misku a tak to dá těm myším k obědu.