bolak

Dá se nějak vyrobit polštář s vlastní fotkou?

Uďělal bych si jich pár do zásoby a rozeslal jako dárek k vánocům lidem který mě nesnášej :)

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.t-shock.eu/cs/
tady tisknou i polštáře ☺

Další odpovědi
hanulka11

Jasně jako ti potiskou triko, tak si nech potisknout povlaky na polštář- doma to myslím nepůjde .
Doplňuji:
kolem 100kč určitě … jehličková tiskárna tě nezachrání – ale to ty jistě víš :D:D

mosoj

Tady si vyber co hrdlo ráčí.
http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=nazehlo­vaci%20folie%20na%20tex­til

  1. Potiskneš folii a tu nažehlíš.
  2. Potiskneš specielní fólii a žehlením obraz přeneseš.

Vše pro inkoustové tiskárny.

Jenom mně napadlo zda by jsi neměl lepší potiskovat rovnou trenýrky. Bylo by to atraktivnější.

bolak

hanulka11: jako v nějakým krámu? kolik to tak stojí, jeden potisknutej povlak? a nejde to udělat doma? mám ve sklepě celkem nevyužitou jehličkovou tiskárnu

bolak

hanulka11: nó, tak nějak sem to spíš tušil nó :)

a co povlak na jazyku, můžou mi to taky potisknout?