Salio

Dá se nějak vychovat již dospělý pes?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se to rika ? Stareho psa novym vecem nenaucis. ? To je jako predelavat dospeleho chlapa. Vlastne i zenskou. Ale zase se neco rika o tech vyjimkach , ktere potvrzuji pravidlo… tak to jsem zase poradila , co ? 🙂 Zkuste to . Dopredu vam nikdo nemuze rict , jestli jo , nebo ne. 🙂 -iv-

Další odpovědi
HOMER

Rozhodně ano,ale chce to mít dobrého cvičitele/cvi­čitelku.Hledal bych na základě seriozních doporučení..

chudst

Jisteze da, ale samozrejme ne do te miry a tak flexibilne, jak stene. Chce to proste skveleho cvicitele a velkou miru trpelivosti.

Valky

→ Starého psa novým kouskům nenaučíš…

anonym

Starého ne, dospělého obtížně.

Epson

Ano dá se vychovat bud s cvičitelkou nebo mu věnovat osobně hodně času a lasky aby videl že mate o něj zajem a že vam na něm záleží,bude to sice těžké ale zkusit se dá :)