bolak

Dá se nějak volat z internetu na mobil a pevnou linku?

Myslím na starý telefony (ne smartphone) do klasických sítí Vodafone, T-mobile, O2 a na pevnou. Jestli jo tak kudy a jaké jsou ceny?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – nabízí to VoIP…
Třeba tady máš ceník Skype https://secure­.skype.com/cs/ca­lling-rates?wt.mc_id=le­gacy&expo365=em­pty , do okna pro hledání si zadej zemi…
😉

Další odpovědi
jáára

Snad možná přes Skype, nebo VoIP služby.

marci1

Volám tak přes SKYPE. Je to levné. Doporučuji. Zajímavé třeba je, že když volám do Německa, tak je to levnější, než na Slovensko. 🙂

gecco

Marci – mám ještě něco lepšího – volání kamkoli v EU odkudkoli v EU za cca 1,1 Kč/minuta – bez jakéhokoli závazku (smlouvy, vázanosti…).
😉