Lukasy

Da se nějak udělat aby mi nebylo teplo?

Aby mi bylo teplo třeba až by bylo přes 30°C a kdyby bylo 20 tak by mi byla zima.
Doplňuji:
Jsem rostlina lidskeho puvodu :D
Tak kdybych nemusel chodit do prace tak je jasne, že ven přes den ani nevykouknu z okna..
A lepši aby mi byla zima zahřat se da vždycky nějak ale když je mi teplo to i když se nebudu hybat tak mi bude teplo.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nepíšeš, jaká jsi rostlina…:-)

Další odpovědi
aramah

Koukám že je vše při starém.
Dami hezká odpověď 🙂

anonym

No, jestli se v práci tomu teplu nejde vyhnout,hlavně hodně tekutin,něco na hlavu a namazat proti spálení, já mám gel, který používám při cvičení, ten gel je chladivý,máš pocit, že místo, které sis s ním namazal jsi právě vytáhnul z lednice, je běžně k dostání v drogerii, řekni si o chladivý gel, taky a to hlavně se s ním dělaj masáže 🙂,když si dáš studenou sprchu, pomůže to taky, ale jen na chvíli, pokud jsi venku, jo a ten gel…nejdřív si pečti, jestli po namazání můžeš na slunce, aby se ti neudělaly fleky, ale snad ne

ReHu

Těžká rada, když chceš, aby ti byla zima nebo teplo-.
Co takhle, kdyby ti bylo akorát tak příjemně ?

vvj

Zkus brzo ráno vyvětrat a potom už mít celý den zavřené okno a nechodit ven a je ti ok

lenisek01234

Polejt se studenou vodou :DD a dát studenej ručník na hlavu a taky si jí celou namočit :DD

venkovan

Pořádný kožešinový kabát.

franku

Zajít nebo se dát pod klimatizaci a nastavit správnou teplotu.