bolak

Dá se nějak u Nokia 6300 zálohovat upomínky?

Věci co mám uložené v upomínkách? Nebo překopírovat je na jiný mobil? Nebo uložit je na disk do počítače? Prostě nějaká záloha, kdyby mi náhodou kleknul mobil, tak abych věděl kdy co mám..

Nejlepší odpověď
HonzikPernik

Stahnete si program Nokia PC Suite, ci novy Ovi Suite, pripojte pomoci IrDa, Bluetooth ci datoveho kabelu k pc, pote, co najde program Nokia suite Vas mobil muzete si udelat zalohu bud komplet, ci jen treba upominek.