bolak

Dá se nějak přesunout kredit na SIMkartě?

Dá se nějak přesunout kredit na SIMkartě, když mi končí platnost, chci simkartu poslat k ledu, ale mám tam ještě dvě stovky, jako že bych poslal ty peníze někam jinam?

Případně třeba dobít smskou někomu jinýmu vodafone kartu nebo tak něco? Jako že mně by to strhlo dvě stovky a někomu jinýmu by je to přičetlo na simkartu nebo cokoliv jinýho?

Odpovědi
autacek

Můžeš tím zaplatit zpoplatněnou sms službu, nebo třeba poslat DMS na povodně. Kdyby šlo udělat to, co chceš, tak by ztratilo význam povinné dobíjení.

Resp. mě napadá, že by to technicky i šlo, ale zprostředkovatel by si vzal tolik, že by se ti to nevyplatilo.

Mc Merkurion

nelze
zkušenost
Doplňuji:
…vlastní