Hafanana

Dá se nějak poslat naskenovaný dokument faxem do USA?

Dá se nějak poslat naskenovaný dokument faxem do USA? Napadlo mě z pošty, ale nechce se mi od PC :)
Doplňuji:
Mno – našel jsem službu, která zasílá faxy zdarma, kdyby ještě někdo měl podobný problém… http://www.fax­zero.com

Nejlepší odpověď
Drap

Proč z pošty, můžeš i ze svého soukromého faxu.

Další odpovědi
anonym

Musím přiznat, že otázce moc nerozumím. Za „naskenovaný“ považuji dokument, převedený do elektronické podoby. Potom ho lze odeslat mailem.
Doplňuji:
GRATULUJI!!! To je převrat v telekomunikacích. Právě jsi objevil e-mail.

Hlada

Telefax je přenos dokumentů pomocí telefonní linky. Dokument z počítače je možné poslat faxem a dřív se to tak dělalo. Je k tomu potřeba mít počítač připojený k telefonní lince, modem s faxovými funkcemi a do systému doinstalovat obslužný program.