S1mon

Dá se nějak navonět papír – obálka, popřípadě jak?

Doplňuji:
U parfému si právě nejsem jistý zda to vydrží aspoň den.
Pot pourri vypadá zajímavě, díky.

Nejlepší odpověď
www

Jistěže.
Většinou voňavkou/parfémem, já jsem ale raději dával přímo do obálky vylisované voňavé bylinky 😉
Osvědčil se nepravý jasmín, fialky ap. Navíc to měly v této podobě holky moc rády!
Doplňuji:
Jednu nevýhodu to ale mělo. Vonět se muselo tím, co právě rostlo 😉 Pak natrhat, rychle slisovat, napsat/odepsat a ještě polosuché v dopise odeslat. 😁

Další odpovědi
anonym

jako puberťačka jsem si psávala s klukama, měla jsem dopisní papíry a obálky v krabici spolu s mýdlem

johana 56

Malá inspirace z dob našich babiček

http://www.re­laxace.cz/vona­vy-domov

anonym

V první řadě: dají se koupit parfémované dopisní soupravy. Zkus nahlédnout do přílohy, je jich tam pestrý výběr.
Dříve ženy měly ve zvyku svou korespondenci (zvlášť pánům) navonět kapičkou parfému, který používaly. U e-mailů takový přežitek odpadá. Kdo ví, zda to není škoda. Světe div se, ta vůně vydžela dlouhou dobu, někdy celé roky. Papír má zřejmě schopnost dlouhodobě vůni uchovat.

Dopisní soupravy – Apollo store
www.apollosto­re.cz/cs/papir­nictvi-dopisni-soupravy-dopisni-soupravy/c56ie

Braník

asi parfémem nebo nějakou vonavkou,čím jiným?

terry

Jasně, Jak píše Braník, čím jiným?
(Čím ty mladý dnes myslí???)

Nikipiki23

Já bych ten papír-obálku navoněla voňavkou a nechala uschnout, třeba na topení…,ale nejsem si jista, že až to uschne, zda to bude pořád vonět.

.anezka.

Ja si myslim, že když máš kvalitní vonavku tak ta vune vydrží dlouho.