bolak

Dá se nějak naprogramovat řešení sudoku v excelu?

Odpovědi
baghira

http://www.slu­necnice.cz/sw/su­doku-visual-solver/

bolak

baghira: odkaz není funkční, ale o to nejde, stáhnout si to můžu jinde, nicméně stejně se nedozvím jak naprogramovat řešič sudoku pomocí běžných funkcí

manon

Proč ho chceš programovat?

bolak

a proč ty nechceš?

manon

Já ho řeším raději bez programu.

bolak

noale u toho bych musel přemejšlet, co by to pak bylo za zábavu?

manon

já myslím, že u toho programování budeš přemýšlet víc – takže tím to nebude :)
Má otázka byla asi položena blbě – chtěla jsem vědět, zda to bude mít nějaké využití, použití – třeba při tvorbě sudoku a ověřování správnosti – tak nějak…

bolak

jo, tak to nevim, mně šlo čistě vo hvězdičku a tu už mám, takže ta otázka už je pro mě pasé