tynamich

Dá se nějak naimpregnovat sololit, aby mohl být venku? Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Plochu uchráníš jakoukoliv barvou. Nejlépe emailem. Ochrana trvá dokud je vrstva barvy nepropustná. Problém je s hranou. Tudy do desky vnikne vlhkost a deska nabobtná a je po ní.

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že by se vlhkem stejně zkoutil i naimpregnovaný
zde jsem našla toto
http://www.bar­vy.cz/otazka/45017-sololitove-dvere-venku/

baghira

Dá se natřít (fasádní barva Barlet silikon nebo Barlet akrylát), ale že ti to vydrží roky, to od sololitu nečekej.

tom004

Naimpregnovat,se dá,ale pochybuji,že mu to nějak zvlášť,prodlouží životnost,při použití venku.Není,to materiál,vhodný,pro použití,v exte­riéru.