Bronzový

Dá se něco dělat se zpožďujícím se časem v mobilu?

Zničeho nic se mi na mobilu (Nokia) začal zpožďovat čas, asi za 4 hodiny se zpozdil o 6 minut. Neni to třeba starou baterií, nebo je to telefonem? Nevíte, jestli se to nechá nějak levně opravit (aby oprava nepřišla dráž než novej), nebo je třeba koupit nevej telefon?
Doplňuji:
Při zapnutém telefonu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nechte vyměnit baterii,která je v telefonu.Malý kulatý článek,který i při vypnutém telefonu,napájí obvody hodin,a datum.
Doplňuji:
I tak,by to mohla být ta baterie,ale raději zajděte do opravny,nebo k prodejci.

Další odpovědi:

Pokročilý

Koupit si hodinky a vy**at se na čas v mobilu.

Bronzový

Tohle se při levných přístrojích stává často..... je jasný že třeba http://www.alza.cz/… to mít nebude, ale nemá náhodou už většina mobilů automatický aktualizace času??? Já jí měl i na starý nokii 6300. Teď na Samsungu používam automatický aktualizace přes internet a dou perfektně......

Diskuze k otázce

Bronzový

Syd

Tak jsem zjistila že to asi neni žádná závada, jelikož se to "zpožďování" vždycky zastaví na čase o zpožděným jenom asi o půl minuty, takže jsem usoudila, že se patrně jedná o čas centrálně řízenej odkudsi. Nechápu ale, jak to můžou někomu takhle vecpat a ani se ho neobtěžovat o tom informovat - nic jsem neaktualizovala ani nestahovala, do takovýdleho telefonu pouze na volání a sms to snad ani nejde, ale dost mě šve, že jsem si vždycky dávala čas o pár minut dopředu, abych nechodila pozdě, takže teď dokud si nezvyknu tak budu asi holt chodit pozdě.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.