bolak

Dá se nechat si někde vytrhnout zuba v tý celkový anastázii, jde to?

Víte co myslím, pěkně v leháru, jako se dělaj operace, tož abych si nicko nepamatoval, jako to dělaj v americé. A kolik to stojí, v týdletý eutanázii?

A jak funguje paradentóza, nešlo by toho nějak využít a vyparadentózovat zub, kterej se má vytrhnout? Prostě aby vypad sám od sebe.

Nejlepší odpověď
annas

Určitě to jde. Moje kolegyně má jedině tak vytrhané některé zuby. Jenže to bylo před 20 lety.

Jde i dnes, dokonce klinika nabízí.

Vložila jsem odkaz, můžeš si to pročíst.
http://www.zub­ni.cz/bezboles­tne-osetreni

V dalším odkazu je uvedený ceník
http://www.bran­deisclinic.cz/o­setreni-zubu-v-analgosedaci

Např. zvolíš si „Intranasální analgosedace – jako v bavlnce v každém věku“

„Cena za 2 hodiny je 5 000 Kč, za každou další hodinu 1 000 Kč. Předoperační vyšetření nutné. Pacient musí vždy přijít nalačno. Po ošetření je nutno zůstat na dospávacím pokoji delší dobu, 6–8 hodin, případně i přes noc (dle povahy zákroku).“

Další odpovědi
briketka10

Když budeš mít velký zánět, nebudou zabírat léky.
Hubu oteklou od oka k bradě.
Utíkej do nemocnice. Tam Ti hubu opíchají ani o
tom nebudeš vědět a zub bude venku v celkový
anestézii :))

Zadarmo 😁

anonym

Doporučuji spíše injekci, protože tam má člověk alespoň malou kontrolu jestli náhodou nenarazil na šíleného psychopatického zubaře.

Viz film Dentista

Nejnepříjemnější věcí v životě mnoha lidí je právě návštěva zubního lékaře. Tím je Dr. Alan Feinstone, bohatý, úspěšný a strašlivě závislý na čistotě. Tato jeho vášeň pro čistotu je přímo chorobná. Všechno musí být perfektně čisté a lesklé jako krásné bílé zuby. Začíná to nevěrou manželky a mučením svých pacientů, kteří vlastně za nic nemohou. Film je natočen mistrem oboru Brianem Yuznou, s novými triky, které nebyly dosud v žádném filmu viděny.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/10068-dentista/prehled/

Kepler

Kdybych byl zrovinka v Anastázii, tak bych určitě trháním zubu nenechal rušit. 🙂 Jinak zuby se trhají převážně jenom při místní anestézii, ale i tam je riziko. Když se to umrtvování přežene, rázem je z toho eutanázie. Ale zato to máš zadarmo.

zjentek

Dle tvýho stylu vyjadřování soudě, že tě to musí STRAŠNĚ bolet ;)