Miroslavst

Dá se navrhnout adminům, aby se mohlo oddělit na tomto serveru mimo zábavy i anonym?

Tak jako je to v aktualitách a zábavě, kdy se dá použít volba pro zobrazení na hlavní straně, myslíte, že by mohl admin udělat i takto volitelnou rubriku anonym?
Nemáš registraci, děkujeme za prohlédnutí reklamy, ale budeš v jiné rubrice.
To by šlo ne?

Doplňuji:
Ano, neodpovídají.
Budu se řídit pomocí obrázků na ikonkách. Koho znám tomu odpovím.
A jak řekl jeden uživatel A BASTA

Odpovědi
anonym

Souhlas.Dobry napad!
Doplňuji:
Dekuji.

panenka

Ano šlo zkus to navrhnout a uvidíme co nám admin odpoví

anonym

Já jsem pro,ale nevěřím tomu.

Terryle

To neprojde, byli by sami proti sobě. Do anonymní diskuse by lezlo míň stálejch a kvalitních odpovídačů, anonymové by nedostali odpovědi na svý mnohdy přiblblý nebo opakující se otázky a už by se nevrátili. Takhle se aspoň někdo vrátí a třeba časem zaregistruje, roste počet přístupů, shlídnutí reklam a všeho. Prachy, prachy.
Bylo by to hezký, ale myslím, že to nehrozí…
Doplňuji:
Spíš by mi přišlo lepší, kdyby si registrovanej uživatel mohl ve vlastním nastavení zvolit, jestli nechce, aby se mu zobrazovaly jen hvězdičkové – tudíž zajímavé – otázky. Odfiltrovalo by to i většinu anonymů :oP

anonym

je to krásný sen,ale bohužel jen sen,jak píše Teryle,jde o prachy
Doplňuji:
co jim takhle přestat odpovídat

Jahoda

Napiš a uvidíš, ale pravděpodobně se odpovědi nedočkáš – admini totiž přestali na e-maily odepisovat…

BENYTA

Souhlasím s Terylle, není to třeba, zrno od plev se oddělí samo, ten boom bude trvat jen chvíli…

Radak

Také mi někteří anonymové vadí. Jenže je mi proti srsti házet všechny do jednoho pytle. Proti škatulkování mám odpor. Navíc někteří lidé jsou v takové bryndě, že se jim nedivím, když pokládají dotaz anonymně. Spíš bych oddělovala užitečné dotazy od neužitečných. Všechno zlé je k něčemu dobré, něketří noví uživatelé vypadají sympaticky.

led

Aj anoným je človek, nediskriminujme ho. Môže mať dobrú myšlienku, len kvôli jednej otázke sa mu neoplatí registrovať… Pri anonýmoch sa niekedy dozvieme viac, neodhadzujme znalosti…
PS.
Kto nechce, si ich predsa nemusí všímať.