Avatar uživatele
Miroslavst

Dá se navrhnout adminům, aby se mohlo oddělit na tomto serveru mimo zábavy i anonym?

Tak jako je to v aktualitách a zábavě, kdy se dá použít volba pro zobrazení na hlavní straně, myslíte, že by mohl admin udělat i takto volitelnou rubriku anonym?
Nemáš registraci, děkujeme za prohlédnutí reklamy, ale budeš v jiné rubrice.
To by šlo ne?

Doplňuji:
Ano, neodpovídají.
Budu se řídit pomocí obrázků na ikonkách. Koho znám tomu odpovím.
A jak řekl jeden uživatel A BASTA

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, anonym, BEAES, BENYTA, anonym, iceT, Mousinek, Radak před 4814 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Souhlas.Dobry napad!
Doplňuji:
Dekuji.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano šlo zkus to navrhnout a uvidíme co nám admin odpoví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem pro,ale nevěřím tomu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

To neprojde, byli by sami proti sobě. Do anonymní diskuse by lezlo míň stálejch a kvalitních odpovídačů, anonymové by nedostali odpovědi na svý mnohdy přiblblý nebo opakující se otázky a už by se nevrátili. Takhle se aspoň někdo vrátí a třeba časem zaregistruje, roste počet přístupů, shlídnutí reklam a všeho. Prachy, prachy.
Bylo by to hezký, ale myslím, že to nehrozí…
Doplňuji:
Spíš by mi přišlo lepší, kdyby si registrovanej uživatel mohl ve vlastním nastavení zvolit, jestli nechce, aby se mu zobrazovaly jen hvězdičkové – tudíž zajímavé – otázky. Odfiltrovalo by to i většinu anonymů :oP

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je to krásný sen,ale bohužel jen sen,jak píše Teryle,jde o prachy
Doplňuji:
co jim takhle přestat odpovídat

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Napiš a uvidíš, ale pravděpodobně se odpovědi nedočkáš – admini totiž přestali na e-maily odepisovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Souhlasím s Terylle, není to třeba, zrno od plev se oddělí samo, ten boom bude trvat jen chvíli…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Také mi někteří anonymové vadí. Jenže je mi proti srsti házet všechny do jednoho pytle. Proti škatulkování mám odpor. Navíc někteří lidé jsou v takové bryndě, že se jim nedivím, když pokládají dotaz anonymně. Spíš bych oddělovala užitečné dotazy od neužitečných. Všechno zlé je k něčemu dobré, něketří noví uživatelé vypadají sympaticky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Aj anoným je človek, nediskriminujme ho. Môže mať dobrú myšlienku, len kvôli jednej otázke sa mu neoplatí registrovať… Pri anonýmoch sa niekedy dozvieme viac, neodhadzujme znalosti…
PS.
Kto nechce, si ich predsa nemusí všímať.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek