Pokročilý

Dá se naučit zpívat bez talentu a s hudebním hluchem?

Mám kytary, španělku a elekriku a chtěl bych se zlepšit vě zpěvu, podle otce zpívám falešně a nemám hudební sluch. Je možné se naučit? mám nějakou naději?
Doplňuji:
Dobře takže naději že svůj zpěv zlepším mám....a je možné něco jako že i když zpívám falešně tak se slyším zpívat čistě? Prostě neslyším tu faleš....jestli sem to vysvětlil dobře

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Můj učitel zpěvu tvrdil, že hudební hluch neexistuje. Ano někdo má větší talent a někdo na sobě hold musí makat, ale naučit se dá vše... věřte mi, vím o čem mluvím... na základní škole mi zakazovali zpívat... a dnes mimo jiné zpěv vyučuji ;-)

Najděte si kvalitního učitele a začněte od základu... 1) naučit se správně používat dech 2) naučit se vnímat rytmus 3) rénovat trénovat trénovat... hodně štěstí ;-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Hudební sluch nelze naučit, pouze rozvíjet. Pokud se ale v tobě nachází alespoň drobný náznak, můžeš se pokusit ho rozvinout způsobem následování nějaké slyšené melodie - např. zahrát si tón na kytaru a zkusit ho zazpívat. Přeji hodně štěstí. (a pokud to nepůjde, můžeš být slavný kytarista ;) )

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.