Avatar uživatele
Katusa

Dá se naučit ruština za 2 roky studia na škole?

Abych z ní složila zkoušku na úrovni CEFR A2, nikdy jsem ji neměla

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Někdo ani tak dlouhou dobu nepotřebuje a něškdo se to nenaučí ani za 20 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

CEFR A2 není až tak vysoká laťka. Pokud se budeš snažit nejen ve škole, ale i sama, dalo by se to za dva roky udělat.

CEFR A2: Can understand sentences and frequently used expressions related to areas of most immediate relevance (e.g. very basic personal and family information, shopping, local geography, employment). Can communicate in simple and routine tasks requiring a simple and direct exchange of information on familiar and routine matters. Can describe in simple terms aspects of his/her background, immediate environment and matters in areas of immediate need.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Budes-li k uceni pristupovat aktivne, tak ano. Ja mel kdysi na skole rustinu povinnou asi 7 let a nejsem si jisty, jestli bych A2 prosel. A to je jedna z jednodussich urovni. Ale tehdy se k rustine pristupovalo jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ono spíš záleží kolik hodin v roce jazyka máš.

3 hodiny týdně je málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Saurus

Nevím o jakou zkoušku se jedná, takže v tomhle vám neporadím, ale snad vám pomůže když vám napíšu, že z vlastních zkušeností můžu říct, že ruština je úplně jednoduchá a já jsem se ji učila sotva pár týdnů a řekla bych, že už bych se v klidu domluvila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co chcete slyšet na takovou otázku ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce