Dá se naučit plavat bez učitele?

Jako samouk

Nejlepší odpověď
kropitko

Je pravda,že mě to také nikdo neučil a právě díky tomu mám naprosto osobitý styl…
Pokud se chcete naučit plavat pořádně,tak se radši z někým poraďte a svěřte se nějakému učitelovi,,,no a je to hlavně bezbečnější…

Další odpovědi
aramah

Jako děti jsme se naučili plavat sami,tak asi ano dá.

anonym

Někdo by vám měl vysvětlit,co, a jak rukama a nohama.

ReHu

Základy vám někdo ukáže, pak už to chce jen zkoušet a zkoušet.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-tezke-naucit-se-plavat

rybíz

Ano dá, ale pro začátek to chce vědět aspoň základy plavání. Jakmile se naučíte aspoň jeden druh plavání a šlapání vody, pak se můžete naučit všechny druhy plavání sám.

Zdroj: vlastní zkušenost

led

Hlavné je najprv naučiť sa správne dýchať. Mávanie rukami a nohami potom príde automaticky. Netreba sa báť.