arygnoc

dá se naučit pes na „písek“ (jako kočka)?

Nejlepší odpověď
ReHu

Určitě dá. Jen se to musí víc učit, než kočka.

Další odpovědi
anonym

Ary , vy ! Takovy pejskar !! Koukejte mazat s pejskem ven ! Vy take necurate do pisku ! :-p

  • iv-

SonsyMite

Dokonce i na normální WC.

Damiana

Ano, ale ještě lepší jsou savé výměnné tzv. pleny, které se dají do nízké bedýnky z umělé hmoty. Kamarádka takto naučila starého, nemocného pejska, který už močil často a problematicky. Pochopitelně zdravý, mladý pejsek potřebuje lítat venku, není to kočka.

slad08

Ovšem že se to dá naučit. Můj hafan chodil do 2 let na písek (na noviny) a pak jsme začaly chodit ven.

Enží

Viděla jsem reklamu na psí záchůdky,pokud je mráz,nebo nestíhačka,je to umělý trávník a pod ním vylévací mísa. Zkusím si to najít na net,co to obnáší 🙂Nemusí to být až tak marné.