Killer

Dá se naučit hypnotyzování?

Dá se naučit hypnotyzovat, nebo ne?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Dá, je to ale složité a zabere to hodně času. Nestačí naučit se jen hypnózu, je důležité naučit se i to kolem, protože hypnóza může být prospěšná, ale i škodlivá. Můžou po ni zůstat následky, jako bolest hlavy atd.

Další odpovědi
postcd

ano dá, někdo k tomu má samozřejmě větší/menší vlohy

klob1

nezkoušet,může jít i o život!dostat do hypnozy jde,ale pozor,už málokdo to umí dostat zpět i při tom může dojít k vážným zdravotním problémům zhypnotizovaného!

suaeda

Hypnóza se naučit dá. V podstatě většinu lidí mimo bláznů lze uvést do hypnotického spánku. Ale všechno má své ale.
Hypnóza muže být ohromě prospěšná. Dobrý hypnotizér může svého pacienta zbavit fobií a dalších problémů. Ale pokud není dobrý hypnotizér, nebo je to člověk, který uvádí do druhého do hypnózy jen ve svůj prospěch může značně uškodit. Hodně tedy záleží na lidské a morální vyspělosti hypnotizéra.