bolak

Dá se najít na facebooku příspěvek, který jsem někam napsal a někdo ze správců konkrétní FB stránky mi ho smazal?

A dá se to rozhodnutí alespoň nějak zvrátit? On neobsahoval nic nelegálního ani nic sprostého, jen jsem uvedl věc na pravou míru, jelikož tam někdo hodně hodně fabuloval, tak jsem napsal jak to bylo ve skutečnosti, ale správci té fanouškovské stránky se zřejmě pravda nějak nelíbila nebo co, tak mi příspěvek odstranil a zakázal cokoliv komentovat :) Správce stránky má teda absolutní moc a právo veta? Cokoliv co se mu nelíbí, tak prostě odstraní a dotyčné navždy umlčuje až mu tam zbydou jen kývači? Mení místo kam se na FB obrátit, jako třeba ten cukrberg, že by je nějak učesal?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedají se najít, i já měl taky takový problém.

I já byl v jedné skupině, kde jsem říkal pravdu a to se adminům vůbec nelíbilo a dopadl jsem jako ty. Ti mají neomezenou moc, něco jako tady. Ale proč se čílit, život jde dál…

Další odpovědi
Luxx

nedá se najít ani obnovit