DusanOrlik

Dá se nahradit USB kabel programem?

Zdravím,momentálně nemohu najít svůj USB kabel do mobilu,chtěl jsem si totiž vložit hudbu a hry do mobilu,ale jak?Dá se nahradit USB přes program,pokud ano jakým?Díky moc

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud má tvůj mobil bluetooth a máš bluetooth adaptér, tak to půjde přes něj.
Nebo, máš čtečku v počítači na paměťovou kartu?
Možná by to šlo nějak i v případě, že má Tvůj mobil wifi, ale s tím nemám zkušenosti – to ať kdyžtak poradí někdo jiný.

Pokud ale ani jedno nemáš, tak jen program to nezvládne. Mobil musí mít k propojení potřebné zařízení.
A vůbec, jak bys ten program chtěl dostat do mobilu, když tam nemůžeš nahrát ani muziku? :oP

Další odpovědi
RomanP

dobrá otázka? Odpověď je jednoduchá pokud jsi používal jen kabel a ten se ti někam schoval tak musíš počkat, až se opět objeví.
Zkus udělat předvánoční úklid dřív a třeba ten kablík najdeš

Hlada

Ne