Dá se na stravenky nakoupit alkohol?

V Tescu alkohol na stravenky neprodávají. Platí toto omezení ve všech obchodech?? Díky

Nejlepší odpověď
tom004

Ať prodávají,nebo ne,já bych prodej alkoholu,tabá­ku,drogistických a podobných výrobků,na stravenky,zaká­zal.Stravenka,zna­mená,stravova­ti,najísti se,a ne chlastat,kouřit,ap.

Další odpovědi
anonym

Někde ano, tam, kde nemají žádná omezení, např. COOP, tj. Jednota a podobná spotřební družstva.

ten který je

Pokud vím tak Vám nikde alkohol nebo cigarety či drogistické zboží nikde za stravenky neprodají.

Toruk

Ano, dá, ale jak kde. V Žabce ano, nedávno jsem tam koupil napoleona na oslavu.

HOMER

Nejsem si jistý,ale myslím že je to opravdu zakázané.Avšak každý zákaz se dá porušit,stačilo by mít známého na pokladně,který by ty stravenky zaúčtoval k jinému nákupu.Já bych stravenky vyměnil za hotovost s nějakým známým,který půjde tak jako tak nakoupit potraviny…