Džanička

Dá se na straně seznam.cz smazat reklama?

Nelíbí se mi že mi děti koukají do počítače a najednou na nás vyskočí umělá vagína.. Na některých stránkách jako třeba tady jde reklama změnit, ale na Seznamu to nemůžu najít.. Jde to vůbec?

Nejlepší odpověď
NeřeknuCZ

Doporučil bych nainstalovat doplněk do prohlížeče jménem Adblocker … už nikdy více se nebudete muset potýkat s reklamami :)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jistě že jde, nainstaluj si Adblock Plus a je konec s reklamou.

dědapetr

Pokud nainstaluješ Adblock Plus tak ti nepůjdou spustit některé videa,protože na videu je předtím reklama.Danou stránku pak musíš odblokovat.