misahlina

dá se na počítači stahovat z google play a pak to přesunout do mobilu?

google play

Nejlepší odpověď
Dlostev

Řekl bych, že vůbec nic, když si něco vybírám na počítači a pokud jsou oba přístroje připojeni k internetu, tak po kliknutí na instalovat, se soubor sám odešle na mobilní telefon a zahájí stahování.
Doplňuji:
*Nedá

Další odpovědi
beer

Buď dáš do pc pomocí čtečky paměťovou kartu a stánš přímo na ni, případně jen přesuneš. Nebo propojíš Mobil s PC (BT, kabel) a přesuneš.

lamforest

Bohůžel ne stahovat přes google play mužeš jen z mobilu přes wi-fi.
Ale můžeš stahovat z jiných stránek jako například http://www.ces­kehry.cz/hry-na-mobil-zdarma/1

odpovídámež

Mě to nešlo, z pc to byla jen objednávka. Stahuje se do přístroje s Androidem. Zřejmě chtějí zabránit manipulaci s instalačním souborem; přeposílání na ulož to, záměrné zavirování a pod.
Doplňuji:
to lamforest: co je to za tlačítko POZOR ŠÉF na té stránce? Nevybuchne to?