RoggyBlackie

Dá se na nějakém programu „zhlasit“ písnička, aby tak zněla pořád?

Mám písničku kterou potřebuju přetvořit tak, aby byla hlasitější. Je udělaná moc potichu…

Odpovědi
anonym

V Sony Vegasu by to teoreticky šlo, ale není to program přímo na audio. Tipuji že v AudaCity to půjde, ale netuším. Zkus najít tutorial na YouTube.

WenceslasRe

Audacity :)
Zde je návod https://www.y­outube.com/wat­ch?v=TUOXerfR_08

eso

Dobry den, ahoj. Nenazyvame to „zhlasit“ , ale pouziva se na to termin normalizace. Normalizacni proces najde ve skladbe nejhlasitejsi misto, nastavi ho na 99% hlasitosti, aby nedochazelo k prebuzeni. Ostatni, mene hlasita mista skladby se pomerove k tomu zesili a tim je vysledna hlasitost teoreticky maximalni a zaroven cista. Zesili se samozrejme i pripadny sum, takze skladba muze po normalizovani pusobit mene kvalitne. Umi to i obycejny stary audiograbber, nyni jiz dostupny zdarma.