Da se na internetu psat verejne?Jestli ano jakym zpusobem?Nebo se musim omezit na blog atd:?Dekuji

Psat cokoliv.
Doplňuji:
Dekuji-ale v diskusich,atd;to mi nevyhovuje,myslim tim neco jako do novin.Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Choďte na diskuzní servery, piště na Facebook, Twitter.

Další odpovědi:

Zlatý

Občas některé online deníky mají akce, že přijímají fotky a stručné zprávy od čtenářů a vybrané zveřejňují. Hlavně když se děje něco na velkým území, co by redakce měla problémy pokrýt - třeba povodně, sněhová kalamita, fandění při finále MS a podobně. Tak to chce si vystihnout situaci a ozvat se jim s dobrým postřehem / dobrou fotkou. Obecně fotky mají větší šanci projít.
Psát vyloženě do novin vlastní články... to je asi docela dlouhá cesta. Napadá mě snad jedině blog na iDnes.cz nebo na iHned.cz, kde jsou odkazy na články hned na titulce zpravodajství, takže vás logicky čte a komentuje hodně lidí. Rozhodně to má k serióznějšímu veřejnýmu psaní blíž, než blogýsky na blog.cz...
Doplňuji:
Zapomněla jsem: to čtenářské zpravodajství mívá hlavně Aktuálně.cz (je čistě online, nemůže využívat materiály z tištěný verze, takže jich obecně nemá tolik a jedna redakce nestíhá pokrýt všecko).
No a snad všecky online noviny přijímají tipy na zajímavý články - o regionálních problémech apod. Když se jim téma zalíbí, sice si ho zpracujou sami, ale třeba aspoň uvedou vaše jméno a názor. I to je aspoň malej krůček, jak začít :o)

Zlatý

Pokiaľ to nie je šifrované, všetko je verejné, netešte sa. Aj e-maily sa ukladajú na serveroch a správca má k nim prístup.
Ale ak myslíte verejne verejné, založte si blog.
PS.
a prosím pošlite mi potom adresu vášho blogu.
Veď som predsa zvedavá :-)

Zlatý

blogy ( blogger.com ) , twitter, publikovani na zdi facebooku, google buzz, fakta můžete publikovat na wikipedii nebo pod svým jménem na knol.google.com ... atd.... pokud usilujete o to psat primo do konkretnich novin, mnoha internetova periodika casto hledaji externi spolupracovniky, zkuste jim poslat sve ukazkove clanky treba o vase sluzby budou mit zajem a muzete publikovat u nich.

Diskuze k otázce

Zlatý

Terryle

Koukám, že zrovna iDnes teďka má akci pro zpravodaje z lidu - sice to není žádný důstojný téma, ale nějak se začít musí :o)
http://praha.idnes.cz/…
a obecně je víc info tady:
http://zpravy.idnes.cz/…

anonym

Dekuji Terryle za ochotu.

Zlatý

Terryle

není vůbec zač :o)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.