Avatar uživatele
Michel

Dá se mobilní telefon pokazit tím, že tam budu mít hodně java her ?

Slyšela jsem o tom, že když budu mít v mobilu kolem 100 (samozřejmě i méně) java her, tak se mi telefon může zničit. Je to pravda ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4794 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Honzucha

Neměl by se pokazit jen se zpomalí, protože bude mít zahlcenou paměť. Je to podobné jako s počítačem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Není to pravda. Instalováním aplikací telefon nelze zničit. (Operační) paměť zahlcují pouze běžící aplikace, nainstalovaných (v storage) jich však můžete mít libovolné množství jaké jen unese paměť telefonu.

Dokud je všechny naráz nespustíte, na výkon to nebude mít negativní vliv.

///

může se stát že je aplikace špatně napsaná a telefon zcela přestane reagovat. To je nejhorší scénář jaký tak může nastat, v takovém případě stačí jen vyjmout baterii, telefon znovu zapnout a bude dál fungovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

já měl na starém telefonu nokia 6300 460 her stažených z internetu. Byl tak zasekan že když sem spuštěl hudbu (25 písniček) tak sem čekal 2,5 minuty než naskočil. zničit se nemůže ale slyšela si to zřejmě protože někomu se restartoval mobil (některé to dělají často kvůli ,,zahlcení'' systému. záleží taky jak výkoný procesor tvůj mobil má a jestli ho vůbec má.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby