Phoenixis

Dá se mobil použít jako NFC přívěsek?

Chtěl bych použít svůj mobil (Android 4.4.2 bez rootu) jako určitý vysílač NFC signálu, jelikož pro vstup do školy používáme jednoduché přívěsky, které mají NFC čip s číslem, ale často se stane, že si ho zapomennu, takže bych chtěl vědět, jestli by existoval způsob, jak využít mobil jako vysílač tohoto čísla.
Doplňuji:
gecco- ano má NFC ( Huawei Ascend Mate 7 ), mám aplikace pro využívání NFC (NFC Tools PRO; trigger), ale možnost vysílání NFC signálu tam není.

A domluva se správcem zařízení? To bych asi školníkovi nevysvětlil… a ani nepotřebuji, jediné co mi stačí je vysílat obyčejné 9 místné číslo.

Nejlepší odpověď
gecco

Je tvůj telefon vybaven technologií NFC??
Pokud ano – mělo by to jít – domluv se se správcem onoho zařízení.
Pokud tím mobil vybaven není, nepůjde to.
Doplňuji:
Jasně – ale na požádání oné čtečky…
😉
Jinak by bylo strašně jednoduché tyto systémy obejít.
Obávám se, že bez domluvy se školníkem to nepůjde.