Petr__

Dá se kouřit nebo vaporizovat kafe?

Mohlo by to mit ucinky jako normalni kafe?Né že bych to měl v plánu ale napadlo mě co by se asi stalo :D

Odpovědi
fcoop

Technicky vzato je vaporizér (z latinského vapor, což znamená pára) v podstatě parní přístroj, který mění pevné či tekuté skupenství látek na plyn.

Ani milovníky kávy a čaje by prý vaporizace nezklamala. Ne nadarmo se vaporizuje i káva, aby se z ní dostalo to nejlepší (při teplotě mezi 120 až 200 °C), nebo černý či zelený čaj (obojí při teplotách do 190 °C). (Net)

Neděle odpoledne....­.............­..
Přišla návštěva a ty nabídneš místo „vobyčejnýho kafe“ každému vaporizér a v pohodě si zavaporizujete.
Případně fajfku.......­....nacpete a podáváte si ji jako kalumet.

Pohoda.......­..............

Je takové „heslo“:„Proč jednoduše,když to jde složitě.“

mosoj

Když jsem byl kluk tak jsme kouřili bramborovou nať. Můžeš to zkusit, ale kde dneska sehnat bramborovou nať a s řepkou nemám zkušenosti.