Oprah

Da se koupit v Mountfieldu benzinova sekačka s pojezdem do 5 tisic korun?

Nemam pocitac,tak se nemuzu podivat.Tak at tam nejdu zbytecne.Diky moc.

Odpovědi
ReHu

Jak jsi sem vložil otázku, když nemáš PC?

anonym

!

honza19hk

v mountfieldu maji nejlevnější sekačku R484 TR a stojí 10 500,–kč s DPH levněší tam neseženete

MILAN - USACARS.cz

V Mountfieldu ´´benzinova sekačka s pojezdem do 5 tisic´´ NEMŮŽE BÝT – JELIKOŽ ZA TUTO CENU JE TAK MAX. NEJLEVNĚJŠÍ ČÍNA-NONAME !!!
JELIKOŽ Mountfield DÁVÁ NA VŠE 7 LET ZÁRUKU =NEMŮŽE PRODÁVAT TAKOVÉ ČÍNSKÉ ŠUNTY – A NELZE TEDY OČEKÁVAT TAKTO NÍZKOU CENU.

Paeony

…a jak si ji přečte? .)