postcd

Dá se(kde) koupit kombinace průtokového ohřívače a termostatické baterie? nebo je to nekompatibilní?

mým úmyslem je zajistit abych se nepálil horkou vodou při použití stávajícího průtokového ohřívače, děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Jde o to, jaký máte průtokový ohřívač. Tlakový elektrický nebo plynový (Karma) nemá žádnou vazbu na baterii, takže je možné termostatickou baterii nainstalovat. Karma ovšem může zhasínat, kdyby byla nastavená na vysokou teplotu a baterie na nízkou. Netlakový elektrický ohřívač potřebuje speciální baterii, která umožní odkapávání vody při ohřevu, takže k němu ba nebylo možné dát termostatickou.

Další odpovědi
mosoj

A má to vůbec smysl ?
Jak hodně teplou vodu je schopen vyprodukovat tvůj průtokový ohřívač ?

Jinak proč ne, termostatická baterie je nezávislá. Problém ale zřejmě nastane
se zapínáním průtokového ohřívače, je tlakové !! Byl by to takový kočkopes.