Ella

Dá se jóga začít cvičit doma?

Pokud jsem to nikdy předtím nezkoušela? Třeba jenom za pomocí videí nebo knihy?
Doplňuji:
Natty: do fitka chodím pravidelně, protože si můžu přijít kdy chci, bohužel hodiny jógy bych nedokázala časově dodržovat kvůli práci :( proto je pro mě lepší začít cvičit doma, dokopu se k tomu :D

Nejlepší odpověď
Michal Kole

dá a i dokonce POD vodou

http://www.you­tube.com/watch?v=fhYW6QD­rWWs

Další odpovědi
Drap

Bez problémů. Mnoho lidí se ale doma nepřinutí pravidelně cvičit.

Natty*

Jasně, že ano! Především pomocí videí. Ale jak Drap napsal-opravdu Tě to doma moc nepřinutí cvičit (tedy aspoň pravidelně!)… Spíš zajdi do fitka a uvidíš, jak se z Tebe bude kouřit!!! :DD

VanEgg

Jo kdyš máš Smart TV od SAMSUNG tak si to tam můžeš stahnout jako aplikaci.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

bobasika

Jak která já chodím do hotcityyoga studia…prostě na hot jogu a tu bych doma určitě nedala-nemáme saunu :)