Bronzový

Dá se ještě vychovat dvouletý pes, aby ze dvorku neutíkal a netoulal se ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dvouletý pes je "puberťák",je to to samé,jako děti.Zkouší co může a co nesmí a chce postavení ve smečce.Podle toho se k němu chovejte

Další odpovědi:

Pokročilý

já si myslím,že určitě.my máme 5 letého křížence z útulku a taky jsem si ho vychovala=)

Zlatý

dá se vychovat, ale u dvouletého psa je to běh na dlouhou trať. Dosahnout toho lze pouze pravidelným a důsledným výcvikem

Pokročilý

Dal by se ještě vychovat,ale bude to už na delší dobu. Například by vám mohl pomoct speciální cvičitel ;)

Zlatý

Zcela jistě se dá vychovat i dvouletý, ale dá to práci.
Ta se ale vždy vyplatí.

Pokročilý

Ano, určitě to půjde, ale budete muset být trochu přísnější než na štěně... ale záleží hlavně na povaze a rase psa

Pokročilý

Určitě! Záleží jen na vaší trpělivosti, nejlepší bude třeba začít navštěvovat nějaký cvičák. Přísloví, že starého psa novým kouskům nenaučíš, určitě nepatří mezi ty nejpravdivější. Je sice pravda, že od štěněčího věku by to šla snáž, ovšem nemožné to není ani náhodou! :)

Pokročilý

Souhlasím se Stáňou a Juia. Nevidím důvod, proč by se nedal vycvičit dvouletý pes.
Záleží jen Vás, jak se mu budete věnovat a trénovat.

Pokročilý

Dvouletý pes se určitě vychovat dá. Můj pes je vycvičený, pravidelně chodím na cvičák stále, super. Občas stejně uteče za fenou :-)zase se vrátí... není to správné, ale stane se. Je to pes, přeskočí plot, nic nepomohlo. Vím, že je to špatné, ale je to jeho jediná neřest.

Zdroj: www.vorisci-room.estranky.cz/s tranka/co-delat_kdyz-se-pes-to ula

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.