faktor82

Dá se ještě někde sehnat Fernet Stock Orange?

Fernet Stock Orange se sice už několik let nevyrábí, byl to údajně od společnosti Stock krok vedle, ale já na něj prostě nedám dopustit. :) Ať hledám jak hledám, prostě nikde už „poslední zapomenuté láhve“ nejsou a tak bych se rád zeptal, zda nevíte, kde by se ještě nějaká (pokud možno nenačatá) dala sehnat?

Odpovědi
panenka

Zde v odkaze vám posílám kde si ho můžete objednat.

Zdroj: http://ke.potra­viny.eu/alkoho­licke-napoje/liehoviny/

Michal

V Praze určitě v hospodě.Ne v každé.Nebo v nějakém zapadlejším krámku,kde to nevyjde tak draho.A co tržiště?

varan

dobry den jeste shanite fernet stock orange?mam doma tento raritni kousek dnesni doby 0,5 lahev neotevrenou.

dsroubek

Dobrý den,
máte stále ještě tuto lahev k prodeji?
pokud ano, zavolejte na 702 056 255
děkuji