Dan007

Dá se e-mailem poslat 10minutový video?

Nejlepší odpověď
gecco

Třeba tejdenní…
Dá se autem odvézt náklad???
🙂
Záleži na jeho kvalitě – datovém toku – kolik kB/MB zabere sekunda???

Další odpovědi
Dochy

Poslat přímo soubor je trochu problematické… Opravdu malé v nějaké šíleně nekoukatelné kvalitě bys nejspíš mohl. Klasický video soubor v kvalitě a rozlišení jaké klasicky leze ze současných masových zařízení typu mobil/foťák už těžko. Většina poskytovatelů emailů má nějaký limit na velikost e-mailu. U seznamu je to akruálně asi 13MB na email, což je cca 9–10MB na jeden poslaný soubor.
Pro srovnání: Můj mobil v základním nasatvení uložil cca 1min video na 100MB, takže mailem by prošlo video asi 6s dlouhé.

Nechápavé

Podle mě ano, zkus to, založ si druhý email, pošli to z něj na svůj, a jestli pujde přehrát, tak jde

briketka10

Ano. Posílám na e-mail zkopírovaný odkaz
z YouTube a může být dlouhý i jednu hodinu :)
Jestli máš své video taky by to mělo jít zde :
https://www.po­radte.cz/poci­tace-a-prislusenstvi/22213-jak-poslat-velke-video-e-mailem.html