jjj123456789

Dá se dojít doprostřed Nuselského mostu za zábradlím?

Odpovědi
anonym

Záleží na tom, jak jsi šikovný a rychlý – je to zakázané a jsou nainstalovány zábrany…
Jo – a taky je to drahý, pokud teda neskočíš…
😁

led

Ak máš povolenie a kľúč, od vstupu pre údržbu, nie je to problém.

ponovotny

jsou tam i kamery a tak je to taková loterie jestli tě uvidí ten co na to má koukat. Protože by tě však odsud tahali záchranáři, které bys potom (nebo rodiče) musel zaplatit, tak by bylo možná bylo výhodnější pořídit si kus zábradlí, definovat si kde je „před“ a kde „za“, uchopit to ze správné strany a můžeš za zábradlím přejít klidně celý most desetkrát tam a zpět