Plyšák

Dá se dohrát hra Slenderman ?

Ahoj, chci se zeptat jestli se dá dohrát hra s názvem Slenderman kdy je úkolem sezbírat 8 papírků … vždy jich mám 7 a vidím 8 jdu pro něj a v tu chvíli mě Slendy otočí a mám smůlu… tak se ptám jestli hru už někdy někdo dohrál :) (Kdo ne a snaží se hru taky dohrát, mám tu radu KDYŽ SEBERETE PAPÍREK..NIKDY SE NEOTÁČEJTE A JDĚTE DÁL ! Jelikož se Slender objeví za vámi )a ještě … co se stane když seberete všech 8 papírků ?

Odpovědi
JuddH

Podívej se na YouTube na různé let's playe a uvidíš, že (a jak) to jde dohrát. 🙂

Zahraj si třeba Amnesia a začneš se bát úplně něčeho jinýho a na Slendíka zapomeneš.
http://www.you­tube.com/watch?v=of­Qa6uHoppw

Liliana Steh

Musíš utíkat dokud se nedostaneš infarkt nebo tě nechití náš milý Slendy.Pokud máš štěstí utečeš a vyhráls