MajaIS

Dá se „dirty talk“ neboli sexuálně zabarvený chat nazvat nevěrou? Jsou panny, které tohle provozují, ještě pořád pannami

Ahojky, mám dvě otázky
Ta první zní, jestli se dirty talking s cizími muži přes internet dá nazvat jako nevěra vůči osobě, se kterou skutečně chodím?

Ta druhá, jestli se můžou dívky, které ještě s nikým nespaly, a přesto „provokují“ fantazii několika neznámých mužů tímto způsobem, ještě vůbec nazývat pannami??

Nejlepší odpověď
huxa

Nevěra – Wiki:
"Nevěra je sexuální, resp. milostný poměr s partnerem mimo manželství nebo též mimo jiný dlouhotrvající vážný vztah, s nímž se pojí slib věrnosti.[1] Různí se pohledy na fyzickou nevěru a faktor citové angažovanosti. "
takže, dle pohledu

Panna – Wiki:
"Panna (latinsky: Virgo intacta) je obecně označení ženy či dívky, která ještě neměla pohlavní styk. V širším pojetí se někdy vztahuje i na ženu, která zatím není nijak sexuálně aktivní nebo na jakoukoli neprovdanou dívku. "
takže, ano, jsou panny (nazývat se může kdo chce čím chce, ale nemusí to být pravda)

Další odpovědi
radce

Můj názor:
Panna je označení, které by vysvětlil gynekolog, po internetu o panictví ani o panenství přijít nejde.
I k nevěře je nutné mít fyzický kontakt.
Pravda, když se mi jedna holka obhajovala tím, že orální sex není nevěra, že „on tam nebyl“, bylo to už docela extrémní…

Drap

K prví otázce: V prve řadě si musíš definovat nevěru a podle toho určit. Pro někoho je nevěra i když partner si třeba jen zařadí jiného člověka do svých fantazií.
K druhé : Panenství je přesně definováno. Neměla sex, je panna

Damiana

Jakýkoli cit vždy začíná v hlavě. Tedy i nevěra. Jestli někdo hledá a projevuje intimní city někomu jinému, než tomu s nímž oficiálně je, dá se to považovat za nevěru. Vždycky by bylo dobré, aby ten, který „to“ provádí, si představil jak by na stejnou situaci nahlížel on, kdyby to ten druhý dělal jemu…:-)
Panenství – to je, řekněme, čistě „technická“ záležitost. Přes telefon ještě nikdy nikdo nikoho nedefloroval.:-)