Mrs.Styles

Dá se aplikace Pou přemístit z tabletu do mobilu ?

Ahoj, nevíte jestli se dá aplikace Pou přemístit z tabletu do mobilu? Na tabletu mám totiž vysoký level, ale hold ho už skoro vůbec nepoužívám a nechci to celé dělat znovu :/
Poua si můžete i zaregistrovat, tak jestli by to nešlo takhle..? Předem děkuju za odpověď :))

Odpovědi
odik

Přesně jak říkáš. V aplikaci tabletu se zaregistruješ a uložíš. V telefonu se přihlásíš a načte se ti tvůj starej Pou. Ale to si mohla sama rovnou zkusit, ne?