Brunette56

Dá se aknecolor používat místo make-upu?

Kámoška nepoužívá make-up, ale každý den nosí aknecolor. Vypadá to na ní dobře, ale má dost světlou plet. Jak bude vypadat na střední a tmavší pleti.. Nebude to vypadat nepřirozeně..

Nejlepší odpověď
iceT

Aknecolor se prodává pokud vím ve dvou barevných odstínech,Myslím si,že na běžné dennodenní nošení se nehodí,pokud nevlastníš akné I.a II. stupně.
Pokud se nechce nosit make-up,je dostačující BBkrém.

Další odpovědi
zzzzz

Aknekolor se nesmí mazat kolem očí, jinak ho můžeš používat denně, prodává se světlý a tmavý, koupíš si oba dva a potřebný odstín si sama namícháš.

kubik!

Já jsem si vždy myslela, že acnecolor je make-up… Možná jsem žila v bludu, ale pochybuji… Co já vím tak jsou dva typy, jeden hodně světlý a jeden hodně tmavý… záleží co si máme představit pod střední a tmavší pleti… Volila bych asi nejspíš pak variantu tmavou…