Hakunamatata

Dá se acidóza při půstu změřit lakmusem?

Pokud ano, tak kolik musím mít?
Pokud ne, tak jak ji jinak správně zjistit?

Odpovědi
arygnoc

dá.
Ideálna hodnota pH sa pohybuje medzi 7,4 až 7,5. Väčšinou však ľudia majú sotva 5,5 pH

pokiaľ sa jedná o pôst na zredukovanie hmotnosti, radím zabezpečiť dostatočný prísun vody, najlepšie minerálnej.
Pre zvýšenie PH je dobrý aj pobyt v lese a na čerstvom vzduchu vôbec.
Pozore na stres a negatívne emocionálne stavy, ktoré PH prudko znižujú.