Grim Reaper

Dá sa zohnať Hunger Games v kníhkupectvách?

Ahoj, veľa o tom neviem, napríklad kedy to bolo vydané, ale podla toho, že už vyšly tri diely, tipujem, že je to celkom staré. Dá sa to ešte zohnať v kníhkupectvách, či len cez internet?

Odpovědi
Georgo2010

Drahá Grim Reaper, potěším Vás, v knižní podobě je k mání na eshopu nakladatelství Fragment navíc za akční cenu. Troufám se navíc oponovat, v důsledku uvedení prvního dílu do českých (a předpokládám i slovenských) kin buou knihy dostupné v každém dobrém knihkupectví.

Zdroj: www.fragment.cz/na­bidka/knihy-pro-deti-a-mladez/fantasy-sci-fi-horory/hunger-games/hunger-games-arena-smrti-s48645687