sheri

da sa zmenit ip adresa notebooku?

niekto sa nabural do uctu na fb a mailom posielal moje spravy dalsej osobe.Da sa zisit podla ip adresy odkial boli maily posielane? Ak to bolo napr. z notebooku pripojeneho na wifi?alebo sa da zistit iba ip siete?

Nejlepší odpověď
baghira

IP adresa je zpravidla přidělená poskytovatelem připojení. Často se stává, že na jedné „vnější“ IP adrese sdílí připojení řada počítačů, takže zjistíš poskytovatele připojení, ale už ne konkrétní počítač.

Další odpovědi
arygnoc

žádny počítač nemá ip adresu.

pletete si pojmy.

Michal Kole

Pánové mají pravdu, ale IP lze přidělit PC i v lokální PC síti. Děla se to v síťových připojení když klikne š pravým tlačítkem myši na připojení k místní síti, dáš vlastnosti vybereš Prokol TCP/IP verze 4 nebo 6 a dáš vlastnosti.

Alesh

Jestli jsem to správně pochopil, tak ti jde o to zjistit něco o ip kterou máš k dispozici. Mrkni na odkaz a dej vědět, jestli to pomohlo. 😉

Zdroj: http://whois.smar­tweb.cz/

Skalda

Pokud mas adresu skrze dhcp server, zkusil bych zmenit MAC adresu sitove karty a reset modemu.

google…:-)

Jinak IP adresu by ti zjistil max support facebook (pochybuju) a pokud ano zjistis nekdy jen IP adresu za kterou mohou byt desitky uzivatelu, nekdy ale i konkretni uzivatel. (pokud ma IP verejnou).